Uvodka Proxi > Klimatizace > Gree >

Klimatizace pro domácnost

AMBER

Nástěnná klimatizace AMBER díky svému minimalistickému designu snadno zapadne do jakéhokoli interiéru. Navzdory svému nenápadnému vzhledu však překvapí snadným ovládáním, prostorovým 3D výstupem vzduchu i 7 rychlostmi ventilátoru.

BORA

Nástěnná klimatizace BORA představuje cenově dostupné řešení pro všechny zákazníky, kteří nechtějí do domácí klimatizace příliš investovat. Ve vašem domově však vždy zajistí tu správnou teplotu díky funkci I FEEL.

Centrální ovladač CE50-24/E

Centrální ovladač vám umožňuje ovládat až 16 jednotek současně a nastavit týdenní časy vypnutí a zapnutí.

CONSOLE

ModBus Ready, možnost centrálního ovládání, standardně přípojka pro kabelové dálkové ovládání. ideální pro podkroví, lze zapnout výstup vzduchu nahoře a výstup vzduchu přímo na podlaze, což je vhodné pro vytápění menších podlahových ploch.

Dotykový centrální ovladač CE52-24/F(C)

Designový centrální ovladač s dotykovou obrazovkou, ovládá až 36 vnitřních jednotek. 

FAIRY

Jemný, přesto velmi efektní design – to je nástěnná klimatizace FAIRY. Díky 7 rychlostem ventilátoru si snadno zvolíte požadovanou intenzitu chlazení a zabudovaný WiFi modul zajistí snadné ovládání jednotky. O zdravý vzduch v místnosti se postará generátor záporných iontů.

G-TECH

Ovládání vaší domácí klimatizace nikdy nebylo snadnější – nástěnná klimatizace G-TECH umožňuje elektronické nastavení lamel v horizontálním i vertikálním směru i ovládání přes WiFi. Překvapí také svým designem, který představuje perfektní propojení funkčnosti a elegantního vzhledu.

LOMO

Nástěnná klimatizace LOMO umožňuje komfortní ovládání na dálku pomocí zabudovaného WiFi modulu. O zdravější vzduch ve vašem domově se navíc postará Cold Plasma Generátor díky záporně nabitým iontům kyslíku.

Nástěnný ovladač XK117

Standardní příslušenství k vnitřním jednotkám U-MATCH.

Nástěnný ovladač XK75

Volitelný drátový ovladač s týdenním časovačem k vnitřním jednotkám U-MATCH.

PULAR

ModBus Ready, externí zapnutí/vypnutí, možnost centrálního ovládání a standardní přípojka pro kabelové dálkové ovládání. K dispozici je 7 stupňů rychlosti ventilátoru. Velmi dobrý poměr cena/výkon, kompaktní jednotka, 130° Left-Right Swing || 180° Up-Down Swing, tichý provoz do 21 dB.

U-CROWN

Nástěnná klimatizace U-CROWN splní všechna očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Bude topit i při velmi nízké okolní teplotě (až -30° C) a díky svému elegantnímu designu se stane stylovým interiérovým doplňkem.

Dalemans Gas Detection Bühler Technologies Durag Hegwein Tanaka Grabner Instruments Pentol Perfect Sample Gas Quanta Red Technologies  Ap2e