Uvodka Proxi > Gree >

Klimatizace pro komerční prostor

Centrální ovladač CE50-24/E

Centrální ovladač vám umožňuje ovládat až 16 jednotek současně a nastavit týdenní časy vypnutí a zapnutí.

Dotykový centrální ovladač CE52-24/F(C)

Designový centrální ovladač s dotykovou obrazovkou, ovládá až 36 vnitřních jednotek. 

Kanálové jednotky

Mezistropní klimatizace představuje téměř neviditelné řešení – kanálová jednotka U-MATCH je totiž ukryta přímo ve stropě. Jestliže vaše prostory disponují větším prostorem v podhledech, jistě si vyberete z širokého rozsahu výkonů.

Kazetové jednotky

V prostorách s podhledy najde své uplatnění kazetová klimatizace U-MATCH. 4 výstupy vzduchu společně s možností nastavení pozice lamel zajišťují vždy tu správnou teplotu v každém koutu místnosti.

Kondenzační jednotky

Nezbytnou součástí instalace je venkovní jednotka U-MATCH. Kondenzační jednotky nabízíme v širokém rozsahu výkonů, díky kterému snadno najdete to správné řešení i do vašich prostor.

Nástěnné jednotky

Nástěnné klimatizace U-MATCH patří do série průmyslových zařízení, a proto jsou navrženy pro dlouholetý bezporuchový provoz.

Nástěnný ovladač XK117

Standardní příslušenství k vnitřním jednotkám U-MATCH.

Nástěnný ovladač XK75

Volitelný drátový ovladač s týdenním časovačem k vnitřním jednotkám U-MATCH.

Podstropně-parapetní jednotky

Podstropní nebo také parapetní klimatizace U-MATCH překvapí svou flexibilitou – mohou být instalovány jak ve vodorovné, tak ve svislé pozici a představují tak ideální řešení pro prostory bez dvojitých stropů.

Dalemans Gas Detection Bühler Technologies Durag Hegwein Tanaka Grabner Instruments Pentol Perfect Sample Gas Quanta Red Technologies  Ap2e

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x