Uvodka Proxi > Klimatizace > Gree >

Klimatizace pro komerční prostor

Centrální ovladač CE50-24/E

Centrální ovladač vám umožňuje ovládat až 16 jednotek současně a nastavit týdenní časy vypnutí a zapnutí.

Dotykový centrální ovladač CE52-24/F(C)

Designový centrální ovladač s dotykovou obrazovkou, ovládá až 36 vnitřních jednotek. 

Kanálové jednotky

Mezistropní klimatizace představuje téměř neviditelné řešení – kanálová jednotka U-MATCH je totiž ukryta přímo ve stropě. Jestliže vaše prostory disponují větším prostorem v podhledech, jistě si vyberete z širokého rozsahu výkonů.

Kazetové jednotky

V prostorách s podhledy najde své uplatnění kazetová klimatizace U-MATCH. 4 výstupy vzduchu společně s možností nastavení pozice lamel zajišťují vždy tu správnou teplotu v každém koutu místnosti.

Kondenzační jednotky

Nezbytnou součástí instalace je venkovní jednotka U-MATCH. Kondenzační jednotky nabízíme v širokém rozsahu výkonů, díky kterému snadno najdete to správné řešení i do vašich prostor.

Nástěnné jednotky

Nástěnné klimatizace U-MATCH patří do série průmyslových zařízení, a proto jsou navrženy pro dlouholetý bezporuchový provoz.

Nástěnný ovladač XK117

Standardní příslušenství k vnitřním jednotkám U-MATCH.

Nástěnný ovladač XK75

Volitelný drátový ovladač s týdenním časovačem k vnitřním jednotkám U-MATCH.

Podstropně-parapetní jednotky

Podstropní nebo také parapetní klimatizace U-MATCH překvapí svou flexibilitou – mohou být instalovány jak ve vodorovné, tak ve svislé pozici a představují tak ideální řešení pro prostory bez dvojitých stropů.

Dalemans Gas Detection Bühler Technologies Durag Hegwein Tanaka Grabner Instruments Pentol Perfect Sample Gas Quanta Red Technologies  Ap2e