Uvodka Proxi > Fotovoltaika na klíč >

Příslušenství

HP EMS BOX

HP EMS box je bezpotenciálové relé pro optimální využití přebytků vyrobené energie prostřednictvím tepelného čerpadla, případně dalších spotřebičů.

IN.COMPACT BACK-UP BOX

Back-up box integruje dva stykače, které zajišťují řízení výkonu. V Kombinaci s kompatibilním střídačem umožňuje rychlé a bezpečné přepnutí do záložního režimu při výpadku sítě. Zjednodušuje provoz fotovoltaického systému.

IN.ONE BACK-UP BOX

Back-up box integruje dva stykače, které zajišťují řízení výkonu. V Kombinaci s kompatibilním střídačem umožňuje rychlé a bezpečné přepnutí do záložního režimu při výpadku sítě. Zjednodušuje provoz fotovoltaického systému.

JEDNOFÁZOVÝ MĚŘICÍ MODUL CHINT DDSU666

Je navržen pro montáž na standardní montážní lištu DIN35, měří činnou energii a elektrické parametry. Obousměrné měření a aplikace je vhodná pro vyhodnocování a monitoring.

LAN ENERGY MONITOR

Jednoduchá instalace způsobem „plug&play“ s vysokým stupeněm krytí chrání proti prachu a pronikání vlhkosti. Stabilní přenos dat a vysoká spolehlivost a ekologický a moderní design.

MĚŘICÍ TRANSFORMÁTOR PROUDU - CT

Využití pro měření v rámci elektrických vedení a pro propojení s měřicími moduly a využití pro monitoring a regulaci toků energie. Měří tok střídavého proudu v elektrických rozvodech.

SMARTBOX

Pro zjednodušení instalace v rámci hybridních systémů Dražice In.Hybrid One a In.Hybrid Compact slouží předpřipravené Smartboxy. 

TŘÍFÁZOVÝ MĚŘICÍ MODUL CHINT DTSU666

Je navržen pro montáž na standardní montážní lištu DIN35. Měří činnou a jalovou energii a elektrické parametry v třífázových tří nebo čtyřvodičových sítích.

WIFI ENERGY MONITOR

Jednoduchá instalace způsobem „plug&play“, vysoký stupeň krytí chrání proti prachu a pronikání vlhkosti. Stabilní přenos dat a vysoká spolehlivost a malé rozměry a moderní design.

WIFI ENERGY MONITOR PLUS

Jednoduchá instalace způsobem „plug&play“ s vysokým stupněm krytí chrání proti prachu a pronikání vlhkosti. Stabilní přenos dat a vysoká spolehlivost, malé rozměry a moderní design. Zvýšený dosah antény, silnější příjem signálu.

Dalemans Gas Detection Bühler Technologies Durag Hegwein Tanaka Grabner Instruments Pentol Perfect Sample Gas Quanta Red Technologies  Ap2e