ČISTÝ VZDUCH

UVC PRO inhibuje reprodukci bakterií rozkladem hydronu a molekul kyslíku a vytváří iontovou skupinu, která inhibuje bakterie a odstraňuje viry. Aktuálně probíhá certifikace testu vnitřní jednotky. (jedná se o vyšší funkci UVC Sterilizace // + ionizace)

OVLÁDÁNÍ HLASEM

Maximální komfort je, když slova mají větší váhu než činy. S funkcí hlasového ovládání Haier můžete ovládat hlavní funkce jedné nebo více klimatizací jednoduše prostřednictvím verbální komunikace.

   

ÚSPORA ENERGIE

Eco senzor inteligentně rozpozná pohyby a přítomnost osob v místnosti. Pokud není pohyb v místnosti po dobu 20 minut , jednotka přejde do energeticky úsporného módu.

TICHÝ PROVOZ 

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem, který vydávala klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém. Pro klid Vaší mysli je také důležité ticho. Při hladině hluku 15 dB (A) můžete mít obojí.

Dalemans Gas Detection Bühler Technologies Durag Hegwein Tanaka Grabner Instruments Pentol Perfect Sample Gas Quanta Red Technologies  Ap2e